LIFESTYLE

jak znaleźć idealną tematykę dla swojego bloga

Blog jest miejscem gdzie magazynujemy swoje wspomnienia, przemyślenia, dzielimy się swoimi pasjami, zamieszczamy zdjęcia i piszemy o tym co sprawia nam radość. Tematy, jakie możemy poruszyć na blogu jest od groma, ważne jest żeby dobrze się czuć w tym co chcemy przekazać. Jeśli chcemy trochę dłużej „posiedzieć” w blogowaniu to pisanie o czymś, o czym nie mamy zielonego pojęcia nie przejdzie. Poświęcamy swój czas, energię i czasami dużo nerwów temu małemu internetowemu światu który sami tworzymy.

Mój blog jest właśnie takim malutkim magazynem wspomnień i wszystkich rzeczy do których będę wracać. Nie mniej jednak chcę dzielić się z wami pomocnymi radami, tutorialami, diy, może nawet jakieś posty o tematyce kulinarnej albo kosmetycznej. Chcę was zaciekawić, żeby każdy znalazł coś dla siebie, ale też żeby to był temat w jakim czuję się dobrze i gdzie mogę się wypowiedzieć.

Patrząc z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że moje podejście do bloga się zmieniło. Zaczęłam go traktować poważniej i głębiej zastanawiać się nad tym co tu piszę. Posty nabrały ładu i składu, przynajmniej porównując z tym co było wcześniej. Znając mnie, to za pewien okres czasu ten post wyda mi się mniej dobry niż wydaje mi się teraz. Jeśli prowadzimy bloga dłuższy czas możemy zobaczyć jak się zmieniamy, porównać to co było kiedyś a jak jest teraz. Na pewno wygląd, sposób postrzegania niektórych spraw. Blog staje się prawie jak pamiętnik.

  musicie kochać to, o czym piszecie
pisz tak, aby post ci się podobał
nie kopiuj od innych blogów
znajdź swój własny, unikalny styl
zainteresuj czytelnika swoją osobą
pisz z pasją
skoncentruj się na tym co idzie ci najlepiej
Staracie się pisać posty o jednej, określonej tematyce, czy może mieszacie style?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close