LIFESTYLE

moje ulubione aplikacje na androida

W tym poście zdradzę Wam jakie są moje ulubione aplikacje, których używam niemal codziennie. Uwielbiam czytać takie posty, bo zawsze znajdę jakieś nowe i ciekawe aplikacje, więc mam nadzieję, że taki temat Was również zainteresuje. Praktycznie każda z Was będzie mogła je wypróbować, bo wszystkie są darmowe i działają na telefonach z androidem, nawet na takim starociu jaki ja posiadam. Trochę się ich nazbierało, zapraszam do dalszego czytania.

INSTAGRAM – Chyba każdy wie o co chodzi w tej aplikacji i nie muszę szczegółowo jej omawiać. Uwielbiam przeglądać profile znajomych, innych blogerek, nieznajomych mi osób. Można się zainspirować i właśnie tam często znajduje pomysły na zdjęcia. Na prawdę świetna aplikacja i chyba jestem od niej uzależniona haha.
INSTAFOLLOW – „Wykrywa” osoby które dały nam unfollow oraz pokazuje nowe osoby które nas zaobserwowały.
TUMBLR – Pokochałam tumblr właśnie dzięki temu że można go mieć na telefonie. Reblogowanie postów jest o wiele prostsze niż na komputerze.
PLAN LEKCJI – Bardzo, bardzo, bardzo przydatna aplikacja dla uczniów. Możemy tam zapisać godzinowo nasz plan lekcji i nauczycieli z jakimi mamy dany przedmiot, a także nasze oceny. Dzięki widgetowi na ekran startowy nie musimy szukać aplikacji w menu, tylko na starcie pokazuje nam jaką mamy lekcje w danym momencie.
CAYNAX ALARM CLOCK – Nie wiem dlaczego, ale nigdy rano nie słyszałam dzwonka budzika, może dlatego że przez sen włączałam funkcję drzemka. Dzięki tej aplikacji nie spóźniam się do szkoły, bo możemy tam wybrać dowolny sposób budzenia: problem matematyczny, wpisać wzór i inne. A budzik nie przestanie dzwonić do póki nie rozwiążemy zadania matematycznego czy nie narysujemy wzoru.
CLEAN MASTER – Dzięki temu cudeńku mogę ściągać więcej aplikacji. Usuwa ona pliki śmieci, które zaśmiecają pamięć naszego telefonu.
SPOTIFY – Dlaczego ja nie znałam tej aplikacji wcześniej, no dlaczego? Mam ją zaledwie od 3 dni, a jest moją ulubioną. Można tam znaleźć pokłady różnej muzyki, wybrać kategorię: nastrojowa, pop, rock, do ćwiczeń, na imprezę, koncentracyjna, do snu i wiele, wiele innych. Jeśli dana piosenka nam się spodoba możemy ją zapisać do „moja muzyka”. Na prawdę genialna aplikacja.
H&M – Zawsze jak jadę na zakupy lubię przejrzeć tą aplikację, są tam wszystkie produkty jakie znajdziemy w H&M, a te które podobają nam się najbardziej możemy dodać na „listę życzeń”
MOJA GAZETKA – Po prostu oferty promocyjne i gazetki w jednym miejscu.
FACEBOOK, MESSENGER – Nie muszę wyjaśniać, bardzo lubię te dwie aplikacje, bardzo ułatwiają komunikację.
DIC-O SŁOWNIK – Posiadam wersję niemiecką i angielską. Najlepsze w tej aplikacji jest to, że do korzystania z niej nie jest potrzebny dostęp do internetu. Używam ich najczęściej na sprawdzianach, na prawdę się przydają.
PIXLR EXPRESS – Kiedy mi się nudzi lubię przerabiać tam zdjęcia. Często też używam tej aplikacji do przerabiania i kadrowania zdjęć na instagrama.
GMAIL – Jakoś gmail w wersji na komputer mnie nie przekonuje, ale za to na telefon jak najbardziej.
GRY – Tutaj nie będę się rozpisywać, po prostu wam je wymienię: pou, logo quiz, dumb ways

Używacie którejś z tej aplikacji? Jakie są wasze ulubione aplikacje, możecie mi jakieś polecić?

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close