LIFESTYLE

no i po świętach

Hei ♥
Muszę wam powiedzieć, że w Wigilię najadłam się za wszystkie czasy i ledwo co wstawałam od stołu haha. Chyba pierwszy raz zdarzyło się tak, że zjadłam wszystkie potrawy (oprócz karpia oczywiście). Wigilię spędzaliśmy u babci. Już nie mogłam wysiedzieć przy stole, bo wiedziałam że w domu czekają na nas prezenty. W tym roku przygotowałam upominki dla rodziców i siostry, na całe szczęście trafiłam w ich gusta i prezenty się podobały UFF. A ja? Dostałam coś za co jestem mega wdzięczna, od dawna o tym marzyłam. O czym mowa? Samsung GALAXY S4. Cudowny, chyba nie ma lepszego słowa żeby go opisać. Do tego telefonu dostałam niebieską obudowę. Wszystko razem pięknie się zgrywa.


Dostałam też zestaw kosmetyków do oczu z maybelline od mojej siostry, który jest moim ulubionym teraz i nie wyobrażam sobie dnia bez użycia go.

Okej, a co stało się z masą słodyczy? Prawie wszystkie wylądowały u mnie w brzuchu haha. Chyba jeszcze wam o tym wspominałam, ale jestem strasznym łakomczuchem. Mogłabym jeść cały czas a w szczególności słodycze.

Nawet nie mogę opisać mojego zdziwienia, kiedy zadzwonił kurier z informacją o przesyłce. Okazało się, że firma Under Twenty przysłała mi cudowną paczkę, zobaczcie sami.

Te święta były zdecydowanie najlepsze jakie pamiętam. Spędziłam je w miłej, rodzinnej atmosferze co moim zdaniem powinno być najważniejszym elementem świąt.

Jak spędziliście święta? Co dostaliście pod choinkę? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close