Czy warto walczyć o cokolwiek?

Czy można walczyć o coś, kiedy ma się nieustanny mętlik myśli w głowie? Czy można walczyć o kogoś, skoro nawet nie potrafimy zawalczyć o samych siebie? Nic nie jest takie proste, jak niektórym może się wydawać. Jednym łatwiej przychodzi uwierzenie we własne wartości, a drugim jest łatwiej ciągle użalać się nad sobą. Mimo tych wszystkich motywujących słów innych ludzi, czasem ciężko jest uwierzyć w to, że są jakiekolwiek szanse na sukces, na każdej płaszczyźnie życia. Kiedy już czasem wszystko wskazuje na to, że coś idzie po naszej myśli, to jednak w jednej sekundzie może runąć jak zamek z piasku.
Czy warto jest walczyć o cokolwiek? Moim zdaniem jak najbardziej tak, bo bez walki nie ma zwycięstwa. O tym należy zawsze pamiętać! Nawet jeśli wydaje nam się że już gorzej być nie może, trzeba się podnieść i iść do przodu, w innym wypadku nic byśmy nie osiągnęli. Zawsze warto stawiać sobie nowe cele, do których będziemy dążyć z całych sił.

KONKURS – PROMOWANIE BLOGÓW!
ZASADY: W komentarzu napisz cenę wybranej podlinkowanej rzeczy oraz podaj adres swojego bloga.
+ jeśli chcesz możesz zaobserwować mojego bloga 🙂

NAGRODA: W kolejnym poście polecę 3 blogi (wybierane losowo)

STRÓJ – KLIK 
KOT – KLIK

Zobacz również...

37 komentarzy

 1. hej 🙂 bo tez rozpoczelam wspolprace i nazbierałam 100 klików i wybrałam program pierwszy i nie przysłali mi punktóe na konto i nie wiem o co chodzi 🙁

  jak u ciebie przebiegła współpraca?

 2. Ja właśnie staram się nigdy nie poddawać. Wiadomo, raz wychodzi mi to lepiej, a raz gorzej, ale jestem zadowolona 🙂 Jednak nie za bardzo lubię wyznaczać sobie w życiu jakieś cele, ponieważ rzadko kiedy mnie one motywują do działania. Częściej niestety mają odwrotny skutek do zamierzonego 😉

 3. Do tego posta idealnie pasuje taki cytat: "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" Moim zdaniem trzeba walczyć do samego końca mimo trudności, które nas czekają. Jeśli się poddamy to możliwe, że zrobimy to w najmniej odpowiednim momencie.. 🙂 Ładne zdjęcia.
  strój- $13.90
  kot- $1.90
  bloga obserwuję od dawna 😉

  http://oliwwiaa-blog.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *