FASHION

LEATHER SNEAKERS | WHITE SHIRT

 

 (jeans- zara / sneakers – stradivarius / shirt – no name / jacket – c&a)
W końcu zaczynam normalnie funkcjonować. Koniec uczenia się po nocach, spania po 3 godziny, wszystko wraca do normy. Po świętach mój tryb szkolny uległ lekkiemu przestawieniu, czyt. zaczynałam się uczyć po 22 a na drugi dzień musiałam budzić się dwie godziny wcześniej żeby dokończyć naukę. Ale całe szczęście jest już ok!
Czym byłby post u mnie, gdybym nie wspomniała o pogodzie? W końcu stopniał śnieg, pojawiają się ciepłe promienie słońca i pomimo tego, że jest początek lutego i może wydawać się to lekko dziwne – poczułam wiosnę. Niestety podczas robienia zdjęć wiał przeokropnie silny, zimny wiatr i z moich „idealnych loków” które robiłam prawie przez godzinę zostało jedno wielkie NIC, wiatr zadziałał jak naturalna prostownica. Co do stroju, pokochałam podarte jeansy i chociaż na początku nie byłam do nich przekonana, teraz to totalny must have w mojej szafie. Cała stylizacja jest stonowana, a fajny dodatek stanowią skórzane sneakersy z metalowym noskiem.
Wyniki rozdania. <link do rozdania> Wybrane na zasadzie losowania. Gratuluję 🙂 W przypadku gdy nie dostanę danych wysyłkowych w ciągu 3 dni wyłonię kolejnego zwycięzcę.

62 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close