FASHION

BOMBER JACKET

Cześć i czołem! 💓 Zbliża się koniec listopada, niedługo będzie grudzień, święta… ten czas leci nieubłaganie szybko! Całe szczęście dzisiaj i w środę mamy wolne, bo klasa maturalna pisze próbne matury. Pewnie za rok już się tak z tego cieszyć nie będę, bo sama je będę musiała napisać. Ale dzięki temu mam czas na napisanie dla Was postu, z czego przeogromnie się cieszę 🙂
Z dzisiejszymi zdjęciami wiąże się parę historyjek, z których można wyciągnąć jeden wniosek – mam pecha! A zaczęło się od tego, że wstałam o godzinie 6 z okropnym przeziębieniem, jednak pomyślałam, że to nie przeszkodzi mi w sesji na bloga. Szykowałam się do zdjęć ponad dwie godziny, bo chciałam żeby wyszły naprawdę świetnie. Pomyślałam, że pójdę do lasu i zrobię zdjęcia w typowo jesiennym klimacie (o dziwo jeszcze było trochę kolorowych liści!). Przyszłam na miejsce, już mam rozkładać statyw, wyciągać aparat ale…. coś mi nie pasowało. Patrzę w prawo, a tam za drzewami stoi jakiś mężczyzna w średnim wieku, patrzy się na mnie i zaczyna się dziwnie śmiać! Nie wiem co sobie wtedy pomyślałam, ale wybiegłam z tego lasu szybciej niż bym przypuszczała!😂ALE TO JESZCZE NIE KONIEC! Znalazłam nowe miejsce na zdjęcia, już wszystko gotowe, ustawiona, klikam w pilot do aparatu, żeby zrobić zdjęcie i co? No właśnie nic! Wysiadła mi bateria… Myślałam, że zwariuje! Baterię do pilota kupiłam dopiero w trzecim sklepie. Ostatecznie zdecydowałam się na zdjęcia niedaleko mojego domu, dlatego wyszły takie jak wyszły. Jeszcze dzień się nie skończył i jestem ciekawa co się wydarzy! Podsumowując, dzisiaj prześladował mnie okropny pech!
Co do stylizacji, jak zwykle jest utrzymana w moich ulubionych odcieniach. Na sobie mam oversizową bomberkę z naszywkami, co najważniejsze jest ciepła – szukałam takiej wieki! Element, bez którego nie istniałaby moja szafa, czyli czarne spodnie. Do tego szary croptop pod szyję. Ostatnio uwielbiam nosić croptopy, coraz bardziej się do nich przekonuje. Szkoda tylko, że moja miłość do nich przejawiła się dopiero w zimie!😛 Zostawiam Was z fotkami, do usłyszenia!

 

 

 

| jeans – zara | shoes – adidas |
|croptop – sammydress <kliknij>|

55 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close