LIFESTYLE

INSTABOOK

W dzisiejszych czasach chyba już każdy miał styczność z instagramem. Nawet jeśli sam tam konta nie posiada, to na pewno przeglądał profile innych osób lub chociaż słyszał o tej aplikacji. Zamieszczamy tam zdjęcia, filmiki, dzielimy się naszym życiem, pasjami i wspomnieniami. Ta aplikacja towarzyszy nam niemal każdego dnia!
Jednak co powiedzielibyście na papierową wersję profilu na instagramie? INSTABOOK to książka ze zdjęciami, którą możemy zaprojektować od początku do końca zupełnie sami, przez co staje się unikatowa i dopasowana do naszych gustów. Mamy szeroki wybór układu zdjęć, podpisów, ilości stron i wyglądu takiego albumu. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszego pomysłu.

Technologia idzie na przód i mało kto zawraca sobie głowę wywoływaniem zdjęć. Zapominamy jak wspaniałą i trwałą pamiątkę stanowią. Zdjęcia z karty pamięci mogą się usunąć w ułamku sekundy a te wywołane, mamy zawsze przy sobie. Miło jest znaleźć czasem chwilę czasu, usiąść z kubkiem gorącej herbaty i przeglądnąć stare zdjęcia, wszystkie wspomnienia magicznie do nas wracają.
Moim zdaniem instabook to taka nowoczesna wersja tradycyjnego albumu, możemy zawrzeć w nim najpiękniejsze wspomnienia i ciągle do nich wracać. Przy tym jest niezwykle estetyczny i pięknie się prezentuje w pokoju. Instabook idealnie sprawdzi się również jako prezent gwiazdkowy dla bliskiej osoby, możemy zamieścić tam wspólne zdjęcia i ważne cytaty, gwarantuje wam że się spodoba!:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z kodem ‚dariablog‚ otrzymacie 15% rabatu na Wasze instabooki
(kod ważny tylko do końca grudnia!)

36 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close