LIFESTYLE

BACK ON TRACK

Każdy z nas miewa chwile załamania, słabości, gorsze dni. Ostatnio w moim życiu wydarzyło się aż za dużo, co w widocznym stopniu odbiło się na mojej działalności w sieci, a w szczególności na blogu. Musiałam wszystko sobie poukładać, przemyśleć. Jednak ważne jest to, aby nawet z najgorszej sytuacji wyciągnąć wnioski, tak aby w przyszłości nie popełniać tych samych błędów i być wyczulonym na pewne sytuacje czy zachowania.

Wiedziałam, że na pewno nie chcę rzucić blogowania, a iść w to dalej i ciągle się rozwijać. Przede wszystkim dlatego, że jest to jedna z moich największych pasji. Podoba mi się pisanie tu i chyba musiałabym upaść na głowę, aby z tego zrezygnować.

Dlaczego więc mój powrót do pisania postów trwał tak długo? Nie chciałam już wracać na platformę blogger.com, chciałam czegoś więcej. Trzeba było więc wcielić w życie moje największe blogowe marzenie – własna strona internetowa. To coś o czym zawsze marzyłam, a ciągle odkładałam to na później. Pożegnałam się ze starym adresem bloga na rzecz wyczekiwanego dariapustelak.pl. Nawet nie wyobrażacie sobie jak jestem szczęśliwa w tym momencie! Już nie mogłam się doczekać kiedy w końcu podzielę się z wami tą informacją.

Niestety nie będzie można zaobserwować bloga jak wcześniej, także jeśli chcecie być na bieżąco zachęcam do polubienia fanpage bloga na facebooku KLIK . Dajcie znać w komentarzach jak wam się podoba nowa strona 🙂

Na koniec już chciałabym z całego serduszka bardzo podziękować Michałowi, bez którego ta strona by nie ruszyła♥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close